Ochrana osobních údajů

 1. Společnost I.T.V. CZ s.r.o., se sídlem Revoluční 383, 251 63 Strančice, IČ 25675109, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 60220 zpracovává v případě komunikace prostřednictvím formuláře umístěného na webových stránkách itvcz.euve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, následující osobní údaje:

  • jméno a příjmení
  • adresu odběrného místa
  • emailovou adresu, popř. telefon
 2. Jméno, příjmení a emailovou adresu je nutné zpracovat pro zaslání odpovědi na dotaz zaslaný přes kontaktní formulář na výše uvedených webových stránkách.

  Tyto osobní údaje budou společností I.T.V. CZ s.r.o. zpracovávány po dobu dvou let.

 3. Jméno, příjmení, adresu odběrného místa, emailovou adresu, popř. telefon je nutné zpracovat u formulářů hlášení stavu vodoměru a souhlasu se zasíláním faktur elektronicky na výše uvedených webových stránkách.

  Tyto osobní údaje budou společností I.T.V. CZ s.r.o. zpracovávány po dobu trvání smlouvy na dodávku vody.

 4. Zpracování osobních údajů je prováděno společností I.T.V. CZ s.r.o., tedy správcem osobních údajů, osobní údaje však pro tuto společnost mohou zpracovávat případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, se kterými má společnost smluvně upravenu povinnost ochrany osobních údajů.

 5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, případně vymazat
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.